Třebsínská zvonička – 3. ročník 2008

 

12. července se na návsi jako již každoročně odehrál 3. ročník Třebsínské zvoničky, který přivítal zase několik skvělých hvězd, jako např. Taxmeny, Jitku Vrbobou  a Standu Chmelíka, Novou Sekci, která se jen několik dní před tím vrátila z Anglie, kde hájila naše Třebsínské barvy, Bandoleros, kteří se po té co se vměstnali na podium 6 x 4 předvedli jako vždy skvělý výkon, tak Franta Hacker, který zahrál zprvu sám a pak s hosty, dále Brazos z osady Spory, Do-Centi Miloše přezdívaného Háša,  Ohniváci, kteří celý festival začínali, tak i Wejlet který festival končil.

O občerstvení se staral jako vždy hostinec U Novotný v čele s panem vynikajícím hoteliérem Oldou.  Pivo teklo jako vždy proudem, jídla bylo dosti, takže všechno bylo fajn.

I přes nepřízeň počasí, která panovala ještě v noci a brzo ráno, tak k  ránu sluníčko vykouklo a bylo krásně. Je pravda, že sem tam přišla malá přeprška, ale ta hudbychtivé návštěvníky neodradila, takže se nás na našem rodinném festiválku sešlo zase hodně.

Jako vždy se ukázalo že na Třebsíně je nej ….

Speciální dík, patří Karlovi Bartákovi ( který pod tíhou organizačních záležitostí již tejden před Zvoničkou omdlíval a několikrát mě poslal do oněch míst ), tak Ivanovi Praislerovi a Frantovi Hackerovi, kteří zašli do Country radia a udělali skvělou upoutávku, tak Martině Mikulkové, která  to v rádiu dohodla, Heleně Bartákové, která se jako vždy postarala o plakáty, Ondrovi Holakovskému za grafické ztvárnění plakátů a obrazu, který visí v hospodě, dále výběrčím vstupného na všech třech místech, bez kterých bychom nemohli existovat, tak v neposlední řadě všem návštěvníkům,  dál všem kteří pomáhali se stavbou scény před akcí a úklidem po akci a všem na které jsem zapomněl.

Nesmíme samozřejmě zapomenout na poděkování všem kapelám za jejich skvělé výkony.

Na příští ročník máme připraveny zase skvělé kapely a dokonce jsme v jednání s jedním zahraničním hostem konkrétně z Rakouska.

Zveme Vás na další již čtvrtý ročník.

Tomáš Tichý

 

Fotky najdete ve fotogalerie

Plakát